NA SKRÓTY

    

Bilety mecz Mistrzostw Świata U20 - pula dodatkowa

Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie informujemy o możliwości przeznaczenia nieodpłatnie puli biletów dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów na wskazane mecze turnieju Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019.

 

W przypadku zainteresowania przekazaniem za Państwa pośrednictwem biletów dla ww. grup na mecze rozgrywane w Państwa mieście, bardzo prosimy o wypełnienie tabeli znajdującej się poniżej w mailu.

 

Proszę wpisać liczbę biletów przy każdym z wymienionych meczów i odesłać tabelę w nieprzekraczalnym terminie do 23 kwietnia br.  Zakładamy, że każda osoba, która otrzyma bilet będzie obecna na meczu.

 

Jednocześnie proszę zapoznać się z „Regulaminem korzystania z biletów” (https://resources.fifa.com/image/upload/general-terms-and-conditions-for-the-use-of-tickets.pdf?cloudid=zbuuiw0bix0og0gjnomx) oraz z „Regulaminem imprezy masowej” (https://resources.fifa.com/image/upload/fu20wc19-ground-regulations.pdf?cloudid=vkvfoe4yqxtavixikiix), które w szczególności traktują o tym że:

 

  • bilety nie mogą być odsprzedane
  • bilety nie będą przekazane podmiotom komercyjnym
  • bilety nie mogą być częścią nagród w konkursach, loteriach oraz żadnych innych formach promocji biletów czy wydarzeń
  • bilety nie mogą być związane z promocją usług, produktów ani tym podobnym

 

Każda z osób, która otrzyma bilet musi zapoznać się z powyższymi regulaminami.

 

Po otrzymaniu Państwa liczb jak tylko otrzymamy finalne potwierdzenia ze strony FIFA poinformujemy Państwa o dalszym procesie. Bilety będą dostarczone do Państwa w formie elektronicznej do własnego wydruku tak jak wszystkie biletu na turniej.

 

0 Date and Time Round Home Team Away Team Venue Number of tickets requested Number of tickets confirmed email of contact person reponsible for distribution of print@home tickets Entity
Match 6 19-05-24 20:30 Group Matches Uruguay (C3) Norway (C4) Lodz Stadium        
Match 18 19-05-27 20:30 Group Matches Norway (C4) New Zealand (C2) Lodz Stadium        
Match 30 19-05-30 18:00 Group Matches New Zealand (C2) Uruguay (C3) Lodz Stadium        
Match 39 19-06-03 20:30 Round of 16 1 A (R16) 3 C/D/E (R16) Lodz Stadium