NA SKRÓTY

    

Puchar Polski 2018/2019

PUCHAR POLSKI "OKRĘG SIERADZ"

RUNDA I

Runda I ( 1 w dniach 21-07-2018/22-07-2018)

1

LKS ZAGŁĘBIE LIPNIK

- GLKS Strzelce Wielkie

22.07.2018

17:00

Boisko LKS Zagłębie Lipnik (Lipnik 139)

2

KS Radoszewice

- LZS Trębaczew

22.07.2018

17:00

Boisko KS Radoszewice (Radoszewice 1b)

3

LZS Pątnów

- KS Sparta Mokrsko

22.07.2018

17:00

Boisko LZS Pątnów (Pątnów 116)

4

KS Czarnożyły

- KS KRASZKOWICE

22.07.2018

17:00

KS Czarnożyły (Czarnożyły 1)

5

LKS Łyskornia

- LKS Jaga Lututów

22.07.2018

17:00

Boisko LKS Łyskornia (Łyskornia 55)

6

Victoria Skomlin

- GKS Czastary

21.07.2018

17:00

Victoria Skomlin (Skomlin, Kusocińskiego 62)

7

LZS CENTRA WALICHNOWY

- LZS Wydrzyn

22.07.2018

17:00

LZS "Centra" Walichnowy (Walichnowy, Szkolna 30)

8

Orzeł Wola Wiązowa

- MGUKSPOGOŃ ZDUŃSKA WOLA II

22.07.2018

17:00

Boisko MKS Wola Wiązowa (Wola Wiązowa 84)

9

AMATORZY ZAPOLICE

- LKS Victoria Szadek

22.07.2018

17:00

Boisko LKS "Amatorzy" Zapolice (Strońsko 86)

10

LZS Chrząstawa

- Pisia Zygry

22.07.2018

11:00

Boisko LZS Chrząstawa (Chrząstawa 1)

11

WOLA BĘDKOWSKA

- LKS Pyszków

22.07.2018

17:00

Boisko Gminne w Burzeninie (Strumiany, Spacerowa 1)

12

LKS Kamienna

- UKS Ustków

22.07.2018

17:00

LKS Kamienna (Kamienna-Wieś 1)

13

KS Złoczewia

- LGKS Charłupia Mała

22.07.2018

17:00

KS Złoczewia Złoczew (Złoczew, Lututowska 53)

14

KS Iskra Stolec

-KS Unia Sieradz-Męka

22.07.2018

17:00

Boisko KS Iskra Stolec (Stolec 10)

15

LZS Wrońsko

- LUKS Bałucz

22.07.2018

17:00

RKS Rychłocice (Rychłocice 1)

16

LZS Staw

 LKS Kobierzycko

 22.07.2018

 17:00  LZS Staw

Uwagi:

§ 16 Regulaminu Rozgrywek

  1. Wzawodachmistrzowskichipucharowychmogąreprezentowaćklubwyłączniezawodnicy potwierdzeni do klubu i uprawnieni do gry przez organ prowadzący rozgrywki w systemie extranet.

  2. Zobowiązuje się zwycięzców spotkań po każdym terminie o podanie wyniku meczu do biura OZPN Sieradz w poniedziałek na nr tel. 43/ 8224883, jak również w niedzielę do Redakcji „Dziennika” Pan Dariusz Piekarczyk 502 499 414

  3. Koszty obsługi sędziowskiej ponosi gospodarz zawodów.