NA SKRÓTY

    

I Runda Pucharu Polski

Terminarz rozgrywek ligi: PUCHAR POLSKI ""OKRĘG SIERADZKI""

I Runda ( 1 w dniach 22-07-2017/23-07-2017)

1

GKS SĘDZIEJOWICE

- KS Tęcza Brodnia

2017-07-23

17:00

GKS Sędziejowice (Sędziejowice-Kolonia 1)

 

2

LZS Trębaczew

- KS Warta Działoszyn II

2017-07-15

17:00

Boisko LZS Trębaczew (Trębaczew, Cmentarna 1)

 

3

LKS Park Starzenice

- KS KRASZKOWICE

2017-07-23

17:00

Boisko LKS Park Starzenice (Starzenice 1)

 

4

LKS Zryw Wójcin

- LZS Krzyworzeka

2017-07-23

17:00

Boisko LKS Zryw Wójcin (Wójcin, Wieluńska 1)

 

5

LKS Orion Olewin

- LKS Jaga Lututów

2017-07-23

17:00

Orion olewin (Olewin 1)

 

6

LZS "CENTRA" WALICHNOWY

- LZS Pątnów

2017-07-23

17:00

LZS "Centra" Walichnowy (Walichnowy, Szkolna 30)

 

7

KS Iskra Stolec

- LZS Wydrzyn

2017-07-23

17:00

Boisko KS Iskra Stolec (Stolec 10)

 

8

KS KARSZNICE II

- Pisia Zygry

2017-07-23

17:00

Stadion Miejski (Zduńska Wola, Stefana Okrzei 1)

 

9

RKS Rychłocice

- LKS Victoria Szadek

2017-07-23

17:00

Boisko RKS Rychłocice (Rychłocice 1)

 

10

LZS Chrząstawa

- AMATORZY ZAPOLICE

2017-07-23

11:00

Boisko LZS Chrząstawa (Chrząstawa 1)

 

11

WOLA BĘDKOWSKA

- KS Unia Sieradz-Męka

2017-07-23

17:00

Boisko Gminne w Burzeninie (Strumiany, Spacerowa 1)

 

12

KS INTER-WOŹNIKI

- UKS Ustków

2017-07-23

17:00

Boisko KS Inter Sieradz-Woźniki (Sieradz, Nadwarciańska 2)

 

13

LKS Kamienna

- UKS Sokół Goszczanów

2017-07-23

17:00

LKS Kamienna (Kamienna-Wieś 1)

 

14

MUKS Wróblew

- TS Janiszewice

2017-07-23

11:00

MUKS Wróblew (Wągłczew 1)

 

15

LKS Pyszków

- LGKS Charłupia Mała

2017-07-23

17:00

LKS Pyszków (Pyszków 1)

 

16

KS Radoszewice

- GKS Widawia Widawa

2017-07-23

17:00

Boisko KS Radoszewice (Radoszewice 1b)

 

17

GKS Czastary

- WKS Prosna Wieruszów

2017-07-23

17:00

Boisko GKS Czastary (Józefów, Kolejowa 1)

 

 

Uwagi:

§ 16 Regulaminu Rozgrywek

 

1.      Wzawodachmistrzowskichipucharowychmogąreprezentowaćklubwyłączniezawodnicy potwierdzeni do klubu i uprawnieni do gry przez organ prowadzący rozgrywki w systemie extranet.

2.      Zobowiązuje się zwycięzców spotkań po każdym terminie o podanie wyniku meczu do biura OZPN Sieradz w poniedziałek na nr tel. 43/ 8224883, jak również w niedzielę do Redakcji „Dziennika” Pan Dariusz Piekarczyk 502 499 414

3.      Koszty obsługi sędziowskiej ponosi gospodarz zawodów.