NA SKRÓTY

    

Terminarz sezon 2018/2019

Wydział Gier i Ewidencji OZPN Sieradz informuje, iż w związku z publikacją terminarzy klasy Okręgowej, klasy A gr I, klasy A gr II; gospodarze poszczególnych meczy zobowiązani są do uzupełnienia terminarzy godzinowych do dnia 31 lipca br.

Zobowiązuje się kluby do wyznaczania meczy w soboty.

KLASA OKRĘGOWA

 KLASA A gr I

 KLASA A gr II

Terminarze sezon 2018/2019

Wydział Gier i Ewidencji OZPN Sieradz informuje, iż w związku z publikacją terminarzy klasy Okręgowej, klasy A gr I, klasy A gr II; gospodarze poszczególnych meczy zobowiązani są do uzupełnienia terminarzy godzinowych do dnia 31 lipca br.

Zobowiązuje się kluby klasy Okręgowej o wyznaczanie meczy w soboty.

KLASA OKRĘGOWA

 

KLASA A gr I

 

KLASA A gr II

Puchar Polski runda II

Terminarz rozgrywek ligi: PUCHAR POLSKI "OKRĘG SIERADZ"

Runda II ( 2 w dniach 28-07-2018/29-07-2018)

17

LKS ZAGŁĘBIE LIPNIK

- LKS Czarni Rząśnia

2018-07-29

17:00

Boisko LKS Zagłębie Lipnik (Lipnik 139)

18

LZS Trębaczew

- KS Warta Działoszyn II

2018-07-28

17:00

Boisko KS Warta Działoszyn (Grota- Roweckiego 11)

19

LZS Pątnów

- LKS Masłowice

2018-07-28

17:00

Boisko LZS Pątnów (Pątnów 116)

20

KS KRASZKOWICE

wolny los

 

 

 

21

LKS Jaga Lututów

- LKS Unia Sulmierzyce

2018-07-29

17:00

Boisko LKS Jaga Lututów (Lututów, Ogrodowa 9)

22

GKS Czastary

- MLKS Konopnica

2018-07-29

17:00

Boisko GKS Czastary (Józefów, Kolejowa 1)

23

LZS CENTRA WALICHNOWY

- LKS ZAPOLE

2018-07-29

17:00

LZS "Centra" Walichnowy (Walichnowy, Szkolna 30)

24

MGUKSPOGOŃ ZDUŃSKA WOLA II

- TS Janiszewice

2018-07-29

17:00

Boisko MGUKS Pogoń Zduńska Wola (Zduńska Wola, Łaska 90)

25

LKS Victoria Szadek

- LKS Piast Błaszki

2018-07-28

 

17:00

Boisko LKS Victoria Szadek (Szadek 18)

26

Pisia Zygry

- MKS Zduńska Wola

2018-07-29

17:00

Boisko GKS Pisia Zygry (Zygry 1)

27

WOLA BĘDKOWSKA

- KS Tęcza Brodnia

2018-07-29

17:00

Boisko Gminne w Burzeninie (Strumiany, Spacerowa 1)

28

UKS Ustków

- MKS Jutrzenka Warta

2018-07-29

17:00

Boisko UKS Ustków (Ustków 27)

29

KS Złoczewia

- KS Chojne

2018-07-29

17:00

KS Złoczewia Złoczew (Złoczew, Lututowska 53)

30

KS Unia Sieradz-Męka

- KS KARSZNICE

2018-07-29

17:00

Boisko KS unia Sieradz-Męka (Sieradz, Borek 1)

31

LZS Wrońsko

- MULKS Łask

2018-07-29

17:00

RKS Rychłocice (Rychłocice 1)

32

LZS Staw

- LZS Brąszewice

2018-07-29

17:00

Boisko LZS Staw (Staw 21a)

Uwagi:

§ 16 Regulaminu Rozgrywek

  1. Wzawodachmistrzowskichipucharowychmogąreprezentowaćklubwyłączniezawodnicy potwierdzeni do klubu i uprawnieni do gry przez organ prowadzący rozgrywki w systemie extranet.

  2. Zobowiązuje się zwycięzców spotkań po każdym terminie o podanie wyniku meczu do biura OZPN Sieradz w poniedziałek na nr tel. 43/ 8224883, jak również w niedzielę do Redakcji „Dziennika” Pan Dariusz Piekarczyk 502 499 414

  3. Koszty obsługi sędziowskiej ponosi gospodarz zawodów.

     

    Zmiany w Regulaminie Rozgrywek

     

                                                                                                § 21.

     

    Drużyny biorące udział w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu okręgów i województwa uprawnione są do wymiany siedmiu zawodników przez cały okres trwania gry, bez prawa powrotu ich do gry.

     

                                                                                                                     §22.

    1. Zawodnik, który w czasie zawodów Pucharowych otrzyma napomnienie /żółta kartka/ zostanie automatycznie ukarany

    a) przy drugim ostrzeżeniu – karą dyskwalifikacji w wymiarze 1 meczu przy czwartym ostrzeżeniu – karą dyskwalifikacji w wymiarze 2 meczów,

    b)przy każdym kolejnym co drugim ostrzeżeniu (szóstym, ósmym itd.) – kara dyskwalifikacji w wymiarze 2 meczów.

    c) przy każdym kolejnym co drugim ostrzeżeniu (szóstym, ósmym itd.) – kara dyskwalifikacji w wymiarze 2 meczów. 

Bilety na mecze Reprezentacji Polski

Szanowni Państwo,

 

W związku ze zbliżającymi się meczami Reprezentacji Polski pragniemy poinformować o możliwości nabycia biletów na poniższe mecze.

 

Została nam przypisana pula 40 sztuk biletów na każdy z meczów.



Proszę o przesłanie zapotrzebowania na bilety w jak najszybszym terminie z uwagi na już rozpoczętą sprzedaż . Nieprzekraczalny terminy złożenia zamówień na poszczególne mecze:

Polska - Irlandia (Stadion Wrocław), 11 września 2018 r. godz.: 20:45 do dnia 5.08.2018 r.

Kategorie cenowe biletów:

I - 120 zł

II - 90 zł

III - 70 zł

Rodzinny - 70+30

(opiekun + dziecko do lat 12)

Polska - Portugalia (Stadion Śląski, Chorzów), 11 października 2018 r. godz.: 20:45 do dnia 2.09.2018 r.

Kategorie cenowe biletów:

I - 180 zł

II - 140 zł

III - 80 zł

Rodzinny - 80+40

 

(opiekun + dziecko do lat 12)

 

Polska -Włochy (Stadion Śląski, Chorzów), 14 października 2018 r. godz.: 20:45 do dnia 4.09.2018 r.

Kategorie cenowe biletów:

I - 180 zł

II - 140 zł

III - 80 zł

Rodzinny - 80+40

 

(opiekun + dziecko do lat 12)

 

  

Zamówienia proszę przesłać na adres mailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Zamówienie musi zawierać imię i nazwisko, pesel i kategoria cenowa biletu.

Puchar Polski 2018/2019

PUCHAR POLSKI "OKRĘG SIERADZ"

RUNDA I

Runda I ( 1 w dniach 21-07-2018/22-07-2018)

1

LKS ZAGŁĘBIE LIPNIK

- GLKS Strzelce Wielkie

22.07.2018

17:00

Boisko LKS Zagłębie Lipnik (Lipnik 139)

2

KS Radoszewice

- LZS Trębaczew

22.07.2018

17:00

Boisko KS Radoszewice (Radoszewice 1b)

3

LZS Pątnów

- KS Sparta Mokrsko

22.07.2018

17:00

Boisko LZS Pątnów (Pątnów 116)

4

KS Czarnożyły

- KS KRASZKOWICE

22.07.2018

17:00

KS Czarnożyły (Czarnożyły 1)

5

LKS Łyskornia

- LKS Jaga Lututów

22.07.2018

17:00

Boisko LKS Łyskornia (Łyskornia 55)

6

Victoria Skomlin

- GKS Czastary

21.07.2018

17:00

Victoria Skomlin (Skomlin, Kusocińskiego 62)

7

LZS CENTRA WALICHNOWY

- LZS Wydrzyn

22.07.2018

17:00

LZS "Centra" Walichnowy (Walichnowy, Szkolna 30)

8

Orzeł Wola Wiązowa

- MGUKSPOGOŃ ZDUŃSKA WOLA II

22.07.2018

17:00

Boisko MKS Wola Wiązowa (Wola Wiązowa 84)

9

AMATORZY ZAPOLICE

- LKS Victoria Szadek

22.07.2018

17:00

Boisko LKS "Amatorzy" Zapolice (Strońsko 86)

10

LZS Chrząstawa

- Pisia Zygry

22.07.2018

11:00

Boisko LZS Chrząstawa (Chrząstawa 1)

11

WOLA BĘDKOWSKA

- LKS Pyszków

22.07.2018

17:00

Boisko Gminne w Burzeninie (Strumiany, Spacerowa 1)

12

LKS Kamienna

- UKS Ustków

22.07.2018

17:00

LKS Kamienna (Kamienna-Wieś 1)

13

KS Złoczewia

- LGKS Charłupia Mała

22.07.2018

17:00

KS Złoczewia Złoczew (Złoczew, Lututowska 53)

14

KS Iskra Stolec

-KS Unia Sieradz-Męka

22.07.2018

17:00

Boisko KS Iskra Stolec (Stolec 10)

15

LZS Wrońsko

- LUKS Bałucz

22.07.2018

17:00

RKS Rychłocice (Rychłocice 1)

16

LZS Staw

 LKS Kobierzycko

 22.07.2018

 17:00  LZS Staw

Uwagi:

§ 16 Regulaminu Rozgrywek

  1. Wzawodachmistrzowskichipucharowychmogąreprezentowaćklubwyłączniezawodnicy potwierdzeni do klubu i uprawnieni do gry przez organ prowadzący rozgrywki w systemie extranet.

  2. Zobowiązuje się zwycięzców spotkań po każdym terminie o podanie wyniku meczu do biura OZPN Sieradz w poniedziałek na nr tel. 43/ 8224883, jak również w niedzielę do Redakcji „Dziennika” Pan Dariusz Piekarczyk 502 499 414

  3. Koszty obsługi sędziowskiej ponosi gospodarz zawodów.