NA SKRÓTY

    

Kurs UEFA D

Łódzki Związek Piłki Nożnej informuje, iż planuje zorganizować kursu UEFA D

 

Zgodnie z uchwałą PZPN ogłaszamy nabór na kurs Grassroots D umożliwiający otrzymanie licdencji do pracy na poziomie B i C klasy.

 

Czas trwania - 4 dni weekendowo / sobota - niedziela/.

 

Termin uzależniony od zebrania pełnej grupy  - 32 osób.

 

Koszt kursu: 250 zł

 

Wymagane dokumenty:

 

2. Do wniosku, o którym mowa w pkt. 1, powinny być dołączone:

 

1.      skan świadectwa ukończenia szkoły średniej,

 

2.      skan zaświadczenia z Krajowego Rejestru Karnego - ważne do 6 miesięcy od daty wystawienia,

 

3.      skan oświadczenia o braku lub wszczęciu/trwaniu postępowania dyscyplinarnego za przewinienie korupcji w sporcie oraz o orzeczonych karach dyscyplinarnych, w tym w szczególności za przewinienia dyscyplinarne określone w art. 79 Regulaminu Dyscyplinarnego,

 

4.      skan oświadczenia o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych,

 

5.      skan zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwskazań medycznych do podjęcia zajęć praktycznych na kursie trenerskim,

 

6.      skan zaświadczenia o ukończeniu kursu pierwszej pomocy. 

 

Wszelkie formalności osób zgłoszonych; na platformie pzpn24 po zebraniu grupy.

 

 

 

Terminarze sezon 2017/2018

Wydział Gier i Ewidencji opracował terminarze klas:

Okręgowej, A gr I, A gr II, B gr I, B gr II, B gr III, B gr IV.

Zobowiązuje się gospodarzy spotkań do przesłania proponowanych dat i godzin meczy do dnia 25.07.2017. 

 

Terminarze dostępne w zakładce: Terminarze sezon 2017/2018

 

I Runda Pucharu Polski

Terminarz rozgrywek ligi: PUCHAR POLSKI ""OKRĘG SIERADZKI""

I Runda ( 1 w dniach 22-07-2017/23-07-2017)

1

GKS SĘDZIEJOWICE

- KS Tęcza Brodnia

2017-07-23

17:00

GKS Sędziejowice (Sędziejowice-Kolonia 1)

 

2

LZS Trębaczew

- KS Warta Działoszyn II

2017-07-15

17:00

Boisko LZS Trębaczew (Trębaczew, Cmentarna 1)

 

3

LKS Park Starzenice

- KS KRASZKOWICE

2017-07-23

17:00

Boisko LKS Park Starzenice (Starzenice 1)

 

4

LKS Zryw Wójcin

- LZS Krzyworzeka

2017-07-23

17:00

Boisko LKS Zryw Wójcin (Wójcin, Wieluńska 1)

 

5

LKS Orion Olewin

- LKS Jaga Lututów

2017-07-23

17:00

Orion olewin (Olewin 1)

 

6

LZS "CENTRA" WALICHNOWY

- LZS Pątnów

2017-07-23

17:00

LZS "Centra" Walichnowy (Walichnowy, Szkolna 30)

 

7

KS Iskra Stolec

- LZS Wydrzyn

2017-07-23

17:00

Boisko KS Iskra Stolec (Stolec 10)

 

8

KS KARSZNICE II

- Pisia Zygry

2017-07-23

17:00

Stadion Miejski (Zduńska Wola, Stefana Okrzei 1)

 

9

RKS Rychłocice

- LKS Victoria Szadek

2017-07-23

17:00

Boisko RKS Rychłocice (Rychłocice 1)

 

10

LZS Chrząstawa

- AMATORZY ZAPOLICE

2017-07-23

11:00

Boisko LZS Chrząstawa (Chrząstawa 1)

 

11

WOLA BĘDKOWSKA

- KS Unia Sieradz-Męka

2017-07-23

17:00

Boisko Gminne w Burzeninie (Strumiany, Spacerowa 1)

 

12

KS INTER-WOŹNIKI

- UKS Ustków

2017-07-23

17:00

Boisko KS Inter Sieradz-Woźniki (Sieradz, Nadwarciańska 2)

 

13

LKS Kamienna

- UKS Sokół Goszczanów

2017-07-23

17:00

LKS Kamienna (Kamienna-Wieś 1)

 

14

MUKS Wróblew

- TS Janiszewice

2017-07-23

11:00

MUKS Wróblew (Wągłczew 1)

 

15

LKS Pyszków

- LGKS Charłupia Mała

2017-07-23

17:00

LKS Pyszków (Pyszków 1)

 

16

KS Radoszewice

- GKS Widawia Widawa

2017-07-23

17:00

Boisko KS Radoszewice (Radoszewice 1b)

 

17

GKS Czastary

- WKS Prosna Wieruszów

2017-07-23

17:00

Boisko GKS Czastary (Józefów, Kolejowa 1)

 

 

Uwagi:

§ 16 Regulaminu Rozgrywek

 

1.      Wzawodachmistrzowskichipucharowychmogąreprezentowaćklubwyłączniezawodnicy potwierdzeni do klubu i uprawnieni do gry przez organ prowadzący rozgrywki w systemie extranet.

2.      Zobowiązuje się zwycięzców spotkań po każdym terminie o podanie wyniku meczu do biura OZPN Sieradz w poniedziałek na nr tel. 43/ 8224883, jak również w niedzielę do Redakcji „Dziennika” Pan Dariusz Piekarczyk 502 499 414

3.      Koszty obsługi sędziowskiej ponosi gospodarz zawodów.

 

 

Turnieje Finałowe Orlików i Żaków

Orlik E-1 r. 2006 Rząśnia

1.       UKS Warta Sieradz JR                           9             10:4

2.       MGUKS Pogoń Zduńska Wola               7             7:5

3.       MUKS Wróblew                                      4             5:10

4.       Diament Zduńska Wola                          4             5:6

5.       LKS Czarni Rząśna                                3             4:8

Orliki E-2 r.2007 Łask

1.       MGUKS Pogoń Zduńska Wola               9             12:3

2.       Diament Zduńska Wola                          9             10:5

3.       UKS Warta Sieradz                                 7             12:3

4.       MULKS Łask                                           4             6:6

5.       MUKS Widawa                                        0             5:19

Żak F-1 r. 2008 Ostrówek

1.       MGUKS Pogoń Zduńska Wola                 9             12:0

2.       UMKS „Ostrowia” Ostrówek                     4             6:5

3.       MUKS Widawa                                         3             4:14

4.       KS „Talent” Burzenin                                1             3:6

Żak F-2 r. 2009 Ostrówek

1.       MULKS Łask                                             9             10:1

2.       UMKS „Ostrowia” Ostrówek                      6             9:5

3.       WKS Wieluń                                              1             2:8

 

4.       MGUKS Pogoń Zduńska Wola                  1             3:10

Bilety eliminacje MŚ mecz Polska - Kazachstan

Z racji zbliżającego się meczu Reprezentacji Polski w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018, informujemy  o możliwości zakupu biletów.

 

Biało-Czerwoni zmierzą się z reprezentacją Kazachstanu 4 września 2017 roku o godzinie 20:45 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

 

 

Naszemu Okręgowi została przypisana pula 

 

¡         25 szt.biletów

 

Proszę o przesłanie zapotrzebowania na bilety (lista osób zawierająca: imię, nazwisko, nr pesel oraz kat. biletu) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20.07.2017 r.

 

Ceny biletów:

 

I kategoria  200 zł

 

II kategoria 160 zł

 

III kategoria  100 zł

Rodzinny 90+40 zł