NA SKRÓTY

    

Ubezpieczenia zawodników

W nawiązaniu do programu ubezpieczenia zawodników zaprezentowanego na Zarządzie PZPN informujemy, iż chętni do przystąpienia do ubezpieczenia mogą skontaktować się  telefonicznie pod numerem 800 007 008 bądź mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. i uzyskać szczegółowe informacje. 

Kurs trenerski Grassroots D

Osoby chętne do wzięcia udziału w kursie Grassroots D powinni składać aplikację przez stronę PZPN 24.

Szczegółowe informacje dotyczące kursu można uzyskać w OZPN Sieradz pod numerem telefonu 607 338 666.

 Ukończenie kursu upoważnia do prowadzenia drużyn seniorskich w klasie „B”.  

 Czas trwania - 4 dni weekendowo / sobota - niedziela/.

 Termin uzależniony od zebrania pełnej grupy  - 32 osób.

 Koszt kursu: 250 zł

 Wymagane dokumenty:

 2. Do wniosku, o którym mowa w pkt. 1, powinny być dołączone:

 1.      skan świadectwa ukończenia szkoły średniej,

 2.      skan zaświadczenia z Krajowego Rejestru Karnego - ważne do 6 miesięcy od daty wystawienia,

 3.      skan oświadczenia o braku lub wszczęciu/trwaniu postępowania dyscyplinarnego za przewinienie korupcji w sporcie oraz o orzeczonych karach dyscyplinarnych, w tym w szczególności za przewinienia dyscyplinarne określone w art. 79 Regulaminu Dyscyplinarnego,

 4.      skan oświadczenia o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych,

 5.      skan zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwskazań medycznych do podjęcia zajęć praktycznych na kursie trenerskim,

 6.      skan zaświadczenia o ukończeniu kursu pierwszej pomocy. 

 Wszelkie formalności osób zgłoszonych; na platformie pzpn24 po zebraniu grupy.

 

 

 

II Runda Pucharu Polski

II Runda ( 2 w dniach 29-07-2017/30-07-2017)

18

KS Warta Działoszyn II

- LKS Czarni Rząśnia

2017-07-29

18:00

KS Warta Działoszyn (Działoszyn, Grota-Roweckiego 11)

 

19

KS KRASZKOWICE

- LKS Unia Sulmierzyce

2017-07-30

17:00

Boisko KS Kraszkowice (Kraszkowice, Sportowa 1)

 

20

LKS Zryw Wójcin

- WKS Wieluń

2017-07-30

17:00

Boisko LKS Zryw Wójcin (Wójcin, Wieluńska 1)

 

21

LKS Orion Olewin

- KS Chojne

2017-07-30

17:00

Orion olewin (Olewin 1)

 

22

LZS "CENTRA" WALICHNOWY

- KS KARSZNICE

2017-07-30

15:00

LZS "Centra" Walichnowy (Walichnowy, Szkolna 30)

 

23

KS Iskra Stolec

- LKS ZAPOLE

2017-07-30

17:00

Boisko KS Iskra Stolec (Stolec 10)

 

24

Pisia Zygry

- MKS Jutrzenka Warta

2017-07-30

17:00

Boisko GKS Pisia Zygry (Zygry 1)

 

25

AMATORZY ZAPOLICE

- LKS Victoria Szadek

2017-07-30

17:00

Boisko LKS Victoria Szadek (Szadek 18)

 

26

KS Unia Sieradz-Męka

- LKS Kobierzycko

2017-07-30

17:00

Boisko KS unia Sieradz-Męka (Sieradz, Borek 1)

 

27

KS INTER-WOŹNIKI

- MKS Zduńska Wola

2017-07-30

17:00

Boisko KS Inter Sieradz-Woźniki (Sieradz, Nadwarciańska 2)

 

28

UKS Sokół Goszczanów

- Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA"

2017-07-30

17:00

Boisko UKS Sokół Goszczanów (Goszczanów 1)

 

29

TS Janiszewice

- MULKS Łask

2017-07-30

17:00

TS Janiszewice (Janiszewice 17)

 

30

LKS Pyszków

- LKS Piast Błaszki

2017-07-30

17:00

LKS Pyszków (Pyszków 1)

 

31

KS Radoszewice

- KS Tęcza Brodnia

2017-07-30

17:00

Boisko KS Radoszewice (Radoszewice 1b)

 

32

GKS Czastary

- GLKS Warta Osjaków

2017-07-30

17:00

Boisko GKS Czastary (Józefów, Kolejowa 1)