NA SKRÓTY

    

II Runda Pucharu Polski

II Runda ( 2 w dniach 29-07-2017/30-07-2017)

18

KS Warta Działoszyn II

- LKS Czarni Rząśnia

2017-07-29

18:00

KS Warta Działoszyn (Działoszyn, Grota-Roweckiego 11)

 

19

KS KRASZKOWICE

- LKS Unia Sulmierzyce

2017-07-30

17:00

Boisko KS Kraszkowice (Kraszkowice, Sportowa 1)

 

20

LKS Zryw Wójcin

- WKS Wieluń

2017-07-30

17:00

Boisko LKS Zryw Wójcin (Wójcin, Wieluńska 1)

 

21

LKS Orion Olewin

- KS Chojne

2017-07-30

17:00

Orion olewin (Olewin 1)

 

22

LZS "CENTRA" WALICHNOWY

- KS KARSZNICE

2017-07-30

15:00

LZS "Centra" Walichnowy (Walichnowy, Szkolna 30)

 

23

KS Iskra Stolec

- LKS ZAPOLE

2017-07-30

17:00

Boisko KS Iskra Stolec (Stolec 10)

 

24

Pisia Zygry

- MKS Jutrzenka Warta

2017-07-30

17:00

Boisko GKS Pisia Zygry (Zygry 1)

 

25

AMATORZY ZAPOLICE

- LKS Victoria Szadek

2017-07-30

17:00

Boisko LKS Victoria Szadek (Szadek 18)

 

26

KS Unia Sieradz-Męka

- LKS Kobierzycko

2017-07-30

17:00

Boisko KS unia Sieradz-Męka (Sieradz, Borek 1)

 

27

KS INTER-WOŹNIKI

- MKS Zduńska Wola

2017-07-30

17:00

Boisko KS Inter Sieradz-Woźniki (Sieradz, Nadwarciańska 2)

 

28

UKS Sokół Goszczanów

- Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "POGOŃ ZDUŃSKA WOLA"

2017-07-30

17:00

Boisko UKS Sokół Goszczanów (Goszczanów 1)

 

29

TS Janiszewice

- MULKS Łask

2017-07-30

17:00

TS Janiszewice (Janiszewice 17)

 

30

LKS Pyszków

- LKS Piast Błaszki

2017-07-30

17:00

LKS Pyszków (Pyszków 1)

 

31

KS Radoszewice

- KS Tęcza Brodnia

2017-07-30

17:00

Boisko KS Radoszewice (Radoszewice 1b)

 

32

GKS Czastary

- GLKS Warta Osjaków

2017-07-30

17:00

Boisko GKS Czastary (Józefów, Kolejowa 1)

 

 

 

Kurs UEFA D

Łódzki Związek Piłki Nożnej informuje, iż planuje zorganizować kursu UEFA D

 

Zgodnie z uchwałą PZPN ogłaszamy nabór na kurs Grassroots D umożliwiający otrzymanie licdencji do pracy na poziomie B i C klasy.

 

Czas trwania - 4 dni weekendowo / sobota - niedziela/.

 

Termin uzależniony od zebrania pełnej grupy  - 32 osób.

 

Koszt kursu: 250 zł

 

Wymagane dokumenty:

 

2. Do wniosku, o którym mowa w pkt. 1, powinny być dołączone:

 

1.      skan świadectwa ukończenia szkoły średniej,

 

2.      skan zaświadczenia z Krajowego Rejestru Karnego - ważne do 6 miesięcy od daty wystawienia,

 

3.      skan oświadczenia o braku lub wszczęciu/trwaniu postępowania dyscyplinarnego za przewinienie korupcji w sporcie oraz o orzeczonych karach dyscyplinarnych, w tym w szczególności za przewinienia dyscyplinarne określone w art. 79 Regulaminu Dyscyplinarnego,

 

4.      skan oświadczenia o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych,

 

5.      skan zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwskazań medycznych do podjęcia zajęć praktycznych na kursie trenerskim,

 

6.      skan zaświadczenia o ukończeniu kursu pierwszej pomocy. 

 

Wszelkie formalności osób zgłoszonych; na platformie pzpn24 po zebraniu grupy.

 

 

 

Terminarze sezon 2017/2018

Wydział Gier i Ewidencji opracował terminarze klas:

Okręgowej, A gr I, A gr II, B gr I, B gr II, B gr III, B gr IV.

Zobowiązuje się gospodarzy spotkań do przesłania proponowanych dat i godzin meczy do dnia 25.07.2017. 

 

Terminarze dostępne w zakładce: Terminarze sezon 2017/2018